В Чигиринській громаді реалізуються проєкти-переможці Бюджету участі – 2020

В Чигиринській територіальній громаді діє цільова програма «Бюджет участі Чигиринської міської об’єднаної територіальної громади на 2020-2022 роки», затверджена рішенням міської ради від 23.12.2019 №369-16/VII. Дана програма надає можливість кожному жителю нашої громади  прийняти участь у покращенні життя населених пунктів, подавши на конкурс проєкти, що реалізуються за рахунок бюджету громади.

Проведення подібних конкурсів в Чигиринській громаді започатковано з минулого року і вже сьогодні міською радою завершено реалізацію проєкту – переможця 2020 року – «Облаштування дитячого майданчика по вулиці Житловий масив в с.Стецівка».  Саме в  цій частині села проживає понад 50 діток,  які до цього часу не мали місця для дозвілля та активного відпочинку.

За кошти місцевого бюджету, а це – 49,986 тис. грн., проведено закупівлю та встановлення елементів дитячого ігрового майданчика. Сьогодні тут вже людно, гамірно дітки збігаються з усіх вулиць погойдатися на каруселях та  відпочити.

Також завершено реалізацію проєкту по встановленню вуличного відеоспостереження на території дитячо-спортивного майданчику «Раді Вас Бачити» в селі Галаганівка, що дає можливість діткам безпечно проводити дозвілля.

Нагадуємо, що з квітня цього року розпочата інформаційна кампанія про  конкурс Бюджет участі – 2021, що триватиме до кінця травня.  А вже з 03.06.2021 по 02.07.2021  будуть прийматися проєкти.

Запрошуємо всіх бажаючих  долучатись до конкурсу Бюджет участі – 2021, щоби реалізувати свої ідеї!