В Чигиринській громаді навчають спеціалістів ЦНАПу

У Чигиринській міській об’єднаній громаді продовжується робота з організації Центру надання адміністративних послуг. Після утворення самого центру розпочалася підготовка кваліфікованих кадрів, які безпосередньо займаються адміністративною діяльністю.

Навчання проводиться в рамках Програми “U-LEAD з Європою”, компонент 2 в частині створення Центрів надання адміністративних послуг, за участі тренера  Тамари Кшановської.

29-30 липня 2020 року відбулось навчання для персоналу ЦНАПу та суб’єктів надання адміністративних послуг Чигиринської РДА, які беруть участь у наданні послуг.

Захід складався із двох навчальних модулів за тематикою “Ділова етика та взаємодія з відвідувачами ЦНАП”, під час яких розглянули важливі аспекти роботи адміністраторів та суб’єктів надання адміністративних послуг.

Протягом тренінгу службовці опрацьовували навички роботи з “важкими клієнтами”, методики взаємодії та уникнення конфліктів. Значна увага приділялася практичним аспектам роботи та конкретним епізодам із роботи Центру, можливим шляхам вирішення проблем або їх уникненню. Були відпрацьовані навички розуміння інших людей, прийняття рішення, розвиток умінь подолання комунікативних бар’єрів.

Чигиринська міська рада щиро дякує координаторці тренінгу Олені Нижник та тренеру Тамарі Кшановській за нові знання та має надію на продовження плідної співпраці!