Урок з поліцейським громади

Поліцейський офіцер громади Євген Гончаренко провів профілактичну бесіду з учнями 8-11 класів Трушівського навчально-виховного комплексу І-ІІІ ступенів щодо соціальних мереж та правил безпечного користування Інтернетом.

Інтернет – це неосяжний простір для роботи, навчання і розваг людей різного віку. Однак ризик постраждати від злочину в мережі не менший, ніж у реальному житті.

Поліцейський розповів дітям, як не стати жертвою злочину, нагадав їм правила правила безпечного користування Інтернетом, а саме: чому не можна повідомляти невідомим свої персональні дані та листуватися із власниками підозрілих акаунтів у соц-мережах.

Тому, перш ніж опублікувати допис у соціальній мережі, коментар на форумі або залишити повідомлення на сайті, варто пам’ятати – інформацію, яка потрапила в Інтернет, дуже складно, а часом і взагалі неможливо видалити.

В ході спілкування поліцейський розповів про існуючі види відповідальності: кримінальну та адміністративну; пояснив з якого віку настає кожна з них та навів кілька прикладів, коли за вчинки неповнолітніх відповідали їхні батьки.

Школярам було цікаво дізнатись, що окрім обов’язків, в них є і права, які треба вміти відстоювати.