У виконкомі міської ради провели навчання співробітників ЦНАП

Хоча б однією послугою з державної реєстрації актів цивільного стану (ДРАЦ) – адміністративні послуги з державної реєстрації шлюбу, розірвання шлюбу за спільною заявою подружжя, яке не має дітей, зміни імені, внесення змін до актових записів цивільного стану, їх поновлення та анулювання, користується кожен громадянин від свого народження.
 
Оперативний та зручний для населення формат отримання послуг з ДРАЦ за моделлю життєвих ситуацій в Чигиринській громаді суттєво залежить від наявності саме цих послуг у ЦНАП виконавчого комітету міської ради.
 
Саме тому, в рамках інтеграції цих послуг у ЦНАП, Ольга Калінічненко, начальник Чигиринський відділ ДРАЦС Черкаської області ЦМУ МЮ м. Київ, провела відповідні навчання фахівців виконавчих органів міської ради.
 
Край важливим напрямком в роботі ЦНАП є адміністративні послуги соціального характеру які, на разі, є одними з найбільш затребуваних жителями громади.
 
За участі Надії Євони, головного спеціаліста відділу обслуговування громадян №11 сервісного центру ПФУ, учасники заходу розглянули практичні питання надання адміністративних послуг у напрямку соціального забезпечення громадян: пільги, субсидії, допомоги тощо.