У Чигирині попрощалися з військовослужбовцем

Війна забрала життя ще одного нашого земляка – Пряду Вʼячеслава Олександровича, який народився 7 квітня 1992 року. Навчався в Чигиринській школі №2. Завжди був веселий, дружелюбний, відповідальний саме таким залишився Вʼячеслав у спогадах однокласників та вчителів. У 2012 році закінчив Чигиринський сільськогосподарський технікум, за спеціальністю юрист.
 
2013 року був призваний на строкову службу в 101-й Президентський полк. З 2014 до 2015 – учасник АТО. В лютому 2022 року був призваний до Сумського РТЦК та СП Сумської області. З листопада 2024 року проходив військову службу в ІІІ штурмовій бригаді на посаді кулеметника. На жаль, 27 березня 2024 року Вʼячеслав загинув на Донеччині, захищаючи територіальну цілісність та державний суверенітет України.
 
Серця сповнені горем від цієї невимовної втрати. Це ще один приклад того, як війна забирає молоде життя, повне мрій та надій.
 
Глибоко сумуємо з приводу тяжкої втрати і висловлюємо щирі співчуття родині Вʼячеслава. Герої не вмирають, а навічно вписують своє ім’я в історію боротьби українського народу.
 
Вічна Слава Герою!🇺🇦