У Чигиринській громаді попрощалися із захисником

Сьогодні попрощалися з нашим земляком Камʼяним Владиславом Олександровичем, який воював за свободу і незалежність України.
 
Кам’яний Владислав Олександрович народився 23 квітня 1999 року в місті Чигирин. В рідному Чигирині пройшло дитинство Владислава. Загальну середню освіту здобував у закладах освіти громади: початкову – в Чигиринській школі №2, середню – у школі №1 ім.Б.Хмельницького. Мав багато друзів. Завжди позитивний, щирий, «світла дитина» – таким знали його рідня та друзі.
 
Після закінчення школи проходив військову строкову службу з 2018 по 2020 рік, по закінченню працював на місцевому деревообробному підприємстві.
 
21 січня 2023 року був мобілізований. Захищав Батьківщину на Харьківському напрямку. На превеликий жаль, 16 березня цього року життя зовсім юного Владислава обірвалося. У хлопця залишилися батько, мати та молодший брат.
 
Глибоко сумуємо з приводу тяжкої втрати і висловлюємо щирі співчуття родині Владислава, який ризикував своїм життям заради свободи і незалежності нашої держави.
 
Спочивай з миром, Владиславе!
Вічна тобі пам’ять!