Продовжуємо онлайн зустрічі з колегами німецького міста-партнера Майєн

На зустрічі були присутні обербургомістр Dirk Meid, депутат Oliver Schick, волонтер Juliane Hertel та вчителі молодших класів Ron Schmitz, Sarah Wessels. Долучились і журналісти з м.Майєн, які готують публікації про партнерську співпрацю Чигирина з Майєном.
 
Обговорили складну ситуацію в Україні та стан справ в Чигиринській громаді. Віктор Харченко зауважив, що люди в Німеччині та усій Європі повинні знати правду про тяжку ситуацію в Україні, викликану жорстокою війною. Незважаючи на те, що війна триває вже третій рік, життя не зупинилося. Ми продовжуємо працювати та, в силу наших можливостей розвивати, освіту, медицину, спорт, культуру, працюємо над забезпеченням стабільної роботи комунальних підприємств. Для безперебійного надання послуг з водопостачання готуємо документацію для будівництва сонячної електростанції на свердловинах міста.
 
Крім того, обговорили з партнерами нагальні проблеми громади, озвучили постійну потребу у ліках та товарах медичного призначення, як для медичних зафкладів так і наших військових.
 
Окремо зупинилися на організації навчання дітей в школі, залученні їх до занять спортом та змагань шкільних ліг «Пліч-о-пліч». Переглянули відеопривітання з Чигирина, яке спільно зі своїми учнями підготувала вчитель початкових класів Чигиринського ліцею №1 ім. Б.Хмельницького Інна Ярош.
 
На завершення зустрічі Віктор Харченко подякував учасникам за взаємодію.