У Чигиринському ліцеї №2 відкрили «Клас безпеки»

У Чигиринському ліцеї №2 відкрили «Клас безпеки» – це цілий безпековий простір, що поєднав у собі корисне з приємним. Яскравий, просторий та пізнавальний, діти одразу гідно оцінили побачене та неабияк зацікавилися.
 
На відкриття першого такого класу завітав міський голова Віктор Харченко. Він зазначив, що це пілотний проєкт і подібні класи планується відкрити в інших начальних закладах, адже їхня мета навчити українських дітей основ безпеки життєдіяльності та цивільного захисту, що є надзвичайно необхідним та актуальним в сучасних реаліях.
 
Кімната поділена на спеціальні зони, кожна з яких має свій напрямок. Тут діти вивчатимуть пожежну безпеку, мінну безпеку, цивільний захист, правила дорожнього руху та домедичну допомогу. Тож завітали на відкриття і представники Поліція Черкаської області, Чигиринської 16-ої державної пожежно-рятувальної частини, медики. Кожен із них провів із дітьми тематичні бесіди та інтерактивні заняття.
 
Відповідно до шкільної програми, заняття відбуватимуться за розкладом. Учні від початкової до старшої школи вивчатимуть тут два предмети: «Захист України та Домедичну підготовку».