Герої живі допоки ми їх пам’ятаємо

Сьогодні в Чигиринській міській територіальній громаді відкрили меморіальні дошки військовим, захисникам України, нашим землякам, Героям, які віддали своє життя, захищаючи суверенітет та незалежність Батьківщини.

Ліщук Дмитро загинув 19 травня 2023 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Побєда, Мар’їнського району, Донецької області.

Бевзенко Іван загинув 26 лютого 2022 року в результаті ворожого артилерійського обстрілу поблизу м. Нова Каховка в урочищі Шилова Балка.

Мартинюк Олександр під час мінометного обстрілу з боку російської федерації в Бахмутському районі Донецької області отримав тяжкі поранення. Помер 13 квітня 2023 року в лікувальному закладі Дніпропетровської області.

Федорчук Олексій 23 березня 2023 року помер у лікарні від тяжких поранень, які отримав під час виконання бойових завдань.

Крамар Вячеслав у складі 36-а Морської бригади виконував військові завдання на різних напрямках найбільш активних зон ведення бойових дій. Покровськ – Миколаїв – Авдіївка, де двічі отримував тяжкі поранення. 22.03.2023 трагічно загинув.

Павлов Олег з перших місяців російсько-української війни став до лав ЗСУ, постійно був на передньому рубежі. Провів чотири ротації на лінії вогню. Після повернення із зони боїв займався волонтерством, їздив з допомогою до своїх побратимів. 31 серпня 2020 року трагічно загинув.

Плахотній Валерій загинув під час артилерійського обстілу по позиціях в районі н.п. Горенка, де отримав поранення несумісні з життям.

Пам’ятні знаки полеглим Героям встановили на фасадах навчальних закладів за місцем їх проживання.

Вшанувати пам’ять захисників України, зібралось керівництво громади, рідні та близькі воїнів, шкільна молодь та громадськість.
Присутні поклали квіти до меморіальних дошок, хвилиною мовчання вшанували пам’ять про односельців.
На місцях встановлення меморіальних дошок кожен житель громади може подякувати загиблим захисникам та виявити пошану, схиливши голову під час хвилини мовчання. Це найменше, чим ми можемо віддячити їм – захисникам за мир та спокій у наших домівках. Герої живі, поки жива пам’ять про них.