Тренінг для батьків «Батьківство без стресу» проведено у Чигиринській територіальній громаді

Батьківська компетентність – це здатність і готовність батьків до догляду, виховання і розвитку дитини, що будується на відповідних знаннях, цінностях, уміннях та досвіді.

В умовах сьогодення, коли світ передових технологій, гаджетів, активного життя в соціальних мережах змінює цінності людства та життя в цілому,  фахівці із соціальної роботи працюють над упровадженням у громаді роботи з формування відповідального батьківства та підтримки батьківського потенціалу й  обізнаності.

Тому, саме сьогодні, у Всесвітній день родини, комунальним закладом «Центр соціальних служб» Чигиринської міської ради було зініційовано та організовано проведення тренінгу на тему «Батьківство без стресу», який провела тренер Черкаського  обласного центру соціальних служб Людмила Пона.

В ході навчання Людмила Михайлівна акцентувала увагу присутніх на формуванні взаємозв’язку дитини з батьками, прийомах конструктивної взаємодії зі своїми дітьми, забезпечення дисципліни без покарань, спілкування, управління стресом та подолання конфліктних ситуацій.

По завершенню навчання директор закладу Ольга Фесуненко  подякувала тренеру за змістовну та цікаву інформацію та висловила сподівання на подальшу співпрацю.  

Проведення таких навчань спонукають батьків до ретельного осмислення власного життя та ставлення до своїх дітей; до самоосвіти та самовдосконалення; допомагають батькам зробити кроки до позитивних змін у вихованні свої дітей.