Повідомлення про наміри прийняття регуляторного акту та його оприлюднення

Виконавчий комітет Чигиринської міської ради повідомляє про наміри прийняття регуляторного акта та оприлюднює проєкт регуляторного акта   «Про затвердження Порядку розміщення пересувних тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності під час проведення ярмарок, державних та місцевих святкових, урочистих масових заходів на строк проведення таких заходів на території Чигиринської міської територіальної громади».

Зміст проєкту: проєктом регуляторного акта передбачається запровадження чіткого механізму розміщення пересувних тимчасових споруд під час проведення ярмарків, державних та місцевих святкових, урочистих масових заходів на території населених пунктів Чигиринської міської територіальної громади, що позитивно вплине на туристичну привабливість та економічний розвиток громади. Всі учасники заходів будуть в рівних умовах.

Поштова та електронна адреса розробника проєкту регуляторного акта, до якого надсилаються зауваження та пропозиції:

Відділ соціально-економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету  Чигиринської міської ради, індекс 20901, Черкаська область, м. Чигирин, вул. Богдана Хмельницького, 26, кабінет 10, тел. (04730) 2-59- 77.

Е-mailekonom_mrada@ukr.net.

З проєктом регуляторного акта та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Чигиринської міської ради за посиланням https://chigirinskaotg.gov.ua/opryliudnennia-proektiv-rehuliatornykh-aktiv/.

Зауваження і пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються протягом 30 днів з дня оприлюднення проєкту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу поштою або в електронній формі на вищевказану адресу.