Талант – то крапля здібностей і море праці

Кожна людина приходить у цей світ із зернятком у руці. Тільки треба знайти те поле, де це зернятко найкраще проросте. Талант може проявитися в різних сферах людської діяльності та в будь-якому віці. До когось він приходить вже в дитинстві і тоді головним завданням батьків та вчителів є допомогти дитині у його розвитку.

Яскравим прикладом цього є Давид та Дар’я Загорульки із м.Чигирина, які є вихованцями дитячої музичної школи Чигиринської міської ради. У навчальному закладі діти займаються вокалом, опановують гру на баяні та є учасниками ансамблю «Малюки».

В свої юні роки Дар’я та Давид неодноразово підкорювали сцени різноманітних творчих конкурсів і щоразу отримували заслужені визнання. Наприклад, Давид у 2018 році посів ІІІ позицію відбіркового туру Всеукраїнського конкурсу – фестивалю аматорської дитячої патріотичної пісні «Об’єднані піснею», тричі ставав призером Всеукраїнського фестивалю «День українського баяна та акордеона», посідав ІІ-і позиції конкурсів «Зоряний дощ» і «Таланти багатодітної родини». Дар’я у 2016 році стала переможницею відразу двох районних конкурсів-фестивалів: «Зоряний дощ» і «Таланти багатодітної родини». 2018 року виборола ІІІ місце у відбірковому турі Всеукраїнського регіонального конкурсу-фестивалю аматорської дитячої патріотичної пісні «Об’єднані піснею». Таким досягненням діти завдячують своїм наставницям – Галині Цигановій  та Ганні Калініній.

З метою стимулювання подальшого зростання Дар’ї та Давида сьогодні, 24 грудня 2020 року, перед початком роботи пленарного засідання чергової сесії, голова Чигиринської міської ради Віктор Харченко привітав Дар’ю та Давида із черговими перемогами. А саме: Загорулько Дар’ю – лауреата ІІ ступеня відкритого фестивалю – конкурсу вокально-хорового мистецтва пам’яті Раїси Кириченко «Пісенні крила Чураївни» за здобуте ІІ місце в естрадному вокалі ІV категорії; Загорулько Давида – учасника VIII Всеукраїнського фестивалю «День українського баяна та акордеона» за здобуте ІІ місце.

Віктор Анатолійович відзначив дітей грамотами, солодкими подарунками, грошовими винагородами та побажав впевнено крокувати до своєї мрії, здобуваючи вершини нових перемог.