Супервізія – необхідний напрямок у професійній діяльності

 
Черкаським обласним центром соціальних служб розпочато проведення супервізійних зустрічей щодо ведення випадків та якісного надання соціальних послуг.
Перша така зустріч за участю начальника відділу методичного забезпечення соціальної роботи та підвищення професійних компетенції працівників надавачів соціальних послуг обласного центру соціальних служб Людмили Пони відбулася у Чигиринській територіальній громаді.
Начальник відділу соціального захисту Світлана Піднебесна, працівники комунального закладу “Центр соціальних служб”, на чолі з директором Ольгою Фесуненко, представники служби у справах дітей Чигиринської міської ради провели детальний аналіз випадків соціального супроводу сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах та прийомних сімей.
В ході обговорення особливу увагу було зосереджено на використанні всіх можливих ресурсів щодо якісного надання соціальних послуг та досягненні результатів або мінімізації складних життєвих обставин. По кожному випадку Людмила Пона змотивувала та надала професійну підтримку.