Створено “Дитячий простір” для проведення освітніх заходів та заходів з психологічної підтримки дітей ВПО, дітей вразливих категорій та місцевого населення

Особливої уваги, турботи та піклування в умовах сьогодення потребують діти. Найбільше внутрішньо переміщені, адже залишити рідну домівку, друзів, садочок чи школу, улюблені іграшки – це неабиякий стрес для дітей.
Відділ соціального захисту Чигиринської міської ради опікується такими верствами населення та докладає максимум зусиль, аби їх адаптація та проживання на новому місці були максимально комфортними. Для цього залучають різноманітні громадські та благодійні організації.
Так, Громадська організація Десяте Квітня в співпраці з відділом соціального захисту реалізувала проект створення “Дитячого простору” для проведення освітніх заходів та заходів з психологічної підтримки дітей ВПО, дітей вразливих категорій та місцевого населення. ГО “Десяте квітня” за підтримки Агенції ООН у справах біженців допомогла наповнити кімнату для внутрішньо переміщених дітей в КЗ”Черкаський навчально-реабілітаційний центр ЧОР” м. Чигирин меблями, іграшками, розвиваючими, інтерактивними іграми та іншим інвентарем.
Крім того, ця організація неодноразово підтримувала переселенців, які проживають на території Чигиринської громади, надаючи їм не тільки гуманітарну допомогу, а й кваліфіковані психологічні та правові консультації.
Наша громада вдячна за допомогу та підтримку. Чужих дітей не буває, тому ми маємо всі разом долати труднощі та створювати щасливі моменти для нашої малечі. Їх щирі посмішки – це і є справжнє щастя та наше майбутнє!