Відкрито виставку «Зелена революція» Володимира Моргуна»

В місті Чигирині на території історико-архітектурного комплексу «Резиденція Богдана Хмельницького» відкрили виставку «Зелена революція» Володимира Моргуна».   
 
Вона присвячена Володимиру Васильовичу Моргуну, уродженцю села Новоселиця Черкаської області, Герою України, видатному українському вченому, генетику і селекціонеру рослин, директору Інституту фізіології рослин і генетики НАН України, доктору біологічних наук, професору, академіку НАН України.  
 
Головним напрямом його наукових досліджень є генетичне поліпшення найважливіших для України сільськогосподарських культур – пшениці й кукурудзи.  Науковий доробок вченого, нашого земляка, став суттєвим внеском у забезпечення продовольчої безпеки держави.
 
Володимир Васильович є автором більше 500 наукових праць, у тім числі 10 монографій та понад 180 авторських свідоцтв і патентів. Вагомий внесок у розвиток вітчизняної науки приніс йому заслужений авторитет і повагу. 
 
У відкритті виставки взяли участь представники Черкаської районної військової адміністрації, Чигиринської міської ради, друзі та односельчани науковця, керівники сільськогосподарських підприємств, жителі міста.
 
Саме такого роду виставки  особливо актуальні в умовах сьогодення, адже мотивують молоде покоління до вивчення та розвитку галузі генетики та селекції, сприяють обміну досвідом щодо вирішення питань забезпечення продовольством населення, визначенння сучасних тенденцій та подальшого спільного шляху.
 
Пишаємося своїм земляком! Щиро дякуємо за нелегку працю та важливий внесок у розвиток селекції та продовольчої безпеки нашої країни!
 
Виставка експонуватиметься протягом місяця на території історико-архітектурного комплексу «Резиденція Богдана Хмельницького».