Сьома роковина початку АТО/ООС

14 квітня 2014 року згідно указу «Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози і збереження територіальної цілісності України», офіційно розпочато Антитерористичну операцію на сході України, яка триває і до цього часу.

Для України це боротьба за незалежність і відновлення територіальної цілісності держави в її міжнародно визнаних кордонах.

За сім років протистоянь бойові дії стали вимушеним фоном і сьогоденням для багатьох українських сімей. Обстріли нищать інфраструктуру, гинуть рідні  та друзі.

Проте ми повинні завжди пам’ятати тих, хто у найтяжчий час новітньої української історії мав сміливість стати на захист нашої держави, поклав своє життя і здоров’я за найвищі цінності – свободу і любов до рідної землі.

Сьогодні, в день початку протистоянь незаконних російських та проросійських збройних формувань у війні на сході України, ми вшановуємо  пам’ять загиблих воїнів та всіх українців, серед яких і наші земляки, які загинули в бою – підполковник Олександр Смоляр, старшина Володимир Загуба, старший солдат Павло Антоненко, солдат Сергій Дронов та  старший сержант Леонід Цимбал, молодший сержант Іван Лавріненко, солдати С.Кононенко та Віталій Рясіченко, які трагічно загинули на сході України.

Дякуємо і пам’ятаємо усіх Героїв, що віддали своє життя за Україну! Вічна їм пам’ять!