Шановні жителі громади!

Виконавчий комітет Чигиринської міської ради  продовжує актуалізацію даних жителів громади в Реєстрі територіальної громади, яка була розпочата на початку року. Звірка бази даних проводиться відповідно до листа Міністерства цифрової трансформації №1/06-2759 від 25.01.2022

 Для чого і для кого це необхідно?

Актуалізація – це оновлення інформації згідно з найновітнішими даними. Реєстр територіальної громади частково містить застарілі дані, які необхідно поновити.

Актуалізація даних в Реєстрі територіальної громади надає можливість безперешкодно для отримання особою витягу про своє місце реєстрації не тільки у нашій громаді через Реєстр ТГ а й в інших, де б не знаходився заявник а також через додаток Дія.  Актуалізація даних паралельно проходить і в програмному комплексі «Погосподарський облік», який ведеться виконавчим комітетом міської ради, завдяки якому громадяни зможуть отримувати  довідки різного характеру, які потрібні у повсякденному житті до різних служб( нотаріус, газове, електромережі та інше).

Для актуалізації даних необхідно звернутися до Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Чигиринської міської ради за адресою м. Чигирин, вул. Б.Хмельницького,26. При собі мати оригінали правоустановлюючих документів членів сім’ї(паспорт, свідоцтво про народження, посвідка на проживання в Україні) та реєстраційний номер облікової картки платника податків(код).

Шановні жителі громади, не зволікайте  з проведенням актуалізації в Реєстрі ТГ даних, що надалі прискорить надання Вам адміністративної послуги, та скоротить Ваш час очікування послуги.