Інформація для внутрішньо переміщених осіб

 Фонд «Єдність» за майбутнє» у партнерстві з Естонською радою у справах біженців надає багатоцільову грошову допомогу тим, хто постраждав від війни та втратив джерело доходів. Протягом серпня 2022 року фонд продовжує впроваджувати програму допомоги для ВПО за підтримки UN OCHA. В рамках програми надається багатоцільова грошова допомога для найбільш вразливих верств населення серед внутрішньо переміщених осіб, які проживають у Черкаській області. Сума допомоги розрахована на три місяці. Програмою охоплюються деякі категорії внутрішньо переміщених осіб, які мають особливі потреби. Серед них особи, які:

  • Був (ла) вимушений (а) виїхати з громад, які наближені до зони бойових дій, але не отримують ніякої допомоги, бо ці громади не внесені до переліку громад, які є зоною бойових дій;
  • був(ла) вимушений(а) виїхати з місця проживання внаслідок бойових дій та не можуть повернутися додому через те, що ця територія окупована або на цій території зараз ведуться активні бойові дії та повністю зруйновано житло.
  • втратили роботу або дохід та залишилися без коштів для існування
  • члени сім’ї були травмовані або поранені внаслідок бойових дій – для цивільних;
  • в сім’ї є люди, які потребують коштовного лікування – з інвалідністю або онкохворі;
  • одинока мати/батько з неповнолітніми дітьми;
  • малозабезпечені сім’ї працездатного віку, які мають неповнолітніх дітей;
  • внаслідок бойових дій повністю втратили житло.
  • пенсіонери з числа переселенців, які мають пенсію меншу, ніж прожитковий мінімум для пенсіонерів.

Кол-центр Запорізького благодійного фонду “Єдність” за майбутнє” працює з з 09.00 до 19.00 (перерва на обід з 13.00 до 14.00).

Для отримання допомоги необхідно зателефонувати до кол-центру за номером 067-105-28-03 або звернутися одній особі з сім’ї для включення до списку у відділ соціального захисту населення  Чигиринської міської ради (м. Чигирин, вул. Б.Хмельницького,13А) або Центру надання адміністративних послуг (м. Чигирин, вул. Б.Хмельницького, 26) При собі мати оригінали правоустановлюючих документів всіх членів сім’ї (паспотр, свідоцтво про народження, посвідка на проживання в Україні) та довідки ВПО.

Більш детально ознайомитись з роботою фонду «Єдність» за майбутнє» можна на сайті https://www.ednist-fond.com.ua/