Шановні випускники шкіл Чигиринської об’єднаної територіальної громади!

Нинішній непростий рік для вас – особливий. Цьогоріч ви пройшли один із найважливіших життєвих етапів. Ви здобули середню освіту!

11 років свого юного життя ви віддали школі. Взамін педагоги і батьки допомагали вам долати труднощі й здобувати перемоги. Разом з наставниками-вчителями ви, мов першовідкривачі нових земель підкорювали країну знань, спускаючись до глибин історії та пізнаючи таємниці точних наук.

Від перших літер до томів перечитаних книг ви опанували рідну мову. Тут ви віднайшли найкращих друзів і зустріли перше кохання, тут стали справжніми людьми. Із маленьких зворушливих першокласників сьогодні ви стали справді дорослими людьми, які сьогодні виходять на широкий життєвий шлях. Це його, мов гаптований рушник стелять вам під ноги схвильовані батьки і впевнені у вас учителі. Вклоніться їм душею за кожну мить вашого дитинства.

За ці 11 років у шкільному житті було чимало кумедних і сумних, курйозних та веселих моментів.

Та ми пишаємось вами і, проводжаючи на відповідальні шляхи вибору життєвої дороги і професійного становлення, щиро вітаємо вас із найважливішою подією людського життя – закінченням школи.

За вашими плечима, немов міцні крила – подарований школою багаж знань, який допоможе вам іти вперед, будувати кар’єру, творити своє доросле життя.

У ваших руках – атестат зрілості. Це своєрідна перепустка до здійснення мрій і задумів.

ЗНО та інші наступні іспити і екзамени тільки загартують крицю ваших характерів, огранять дорогоцінний дар вашого інтелекту та особистісних талантів і обдарувань.

Із гніздечка нашого славного краю в цю пору злітають, вперше стаючи на крило, справжні соколята – нащадки славного козацького роду.

Любі юнаки і юнки, дорогі випускники 2020 року!

Щиро зичимо, щоб дорога життя кожного з вас була вдалою і щасливою. Віднині вам  належить цілий світ і тільки від вас залежить, яким буде майбутнє нашої громади, України, планети.

Віримо, що в ньому ви прославите Чигиринську громаду своєю працею, знаннями і творчістю.

Кожен з вас запалить свою зірочку і всі ми знатимем, що зійшла вона з Чигиринщини. Пам’ятайте й ви, з якої землі зробили свої перші кроки у доросле життя. Нехай з вами щодень крокують удача та жага до знань і бажання творення. Навчайтесь, дерзайте, створюйте і випробуйте в ім’я України та славного Чигиринського краю.

В добру путь!

З повагою від імені депутатського корпусу Чигиринської міської ради та міськвиконкому Чигиринський міський голова Віктор Харченко