Визначений переможець конкурсу з перевезення пасажирів

Сьогодні, 23 липня 2020 року, під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Миколи Сухих відбулося засідання конкурсного комітету з  перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в межах Чигиринської міської об’єднаної територіальної громади:

Об’єкти конкурсу

(основі пункти, через які пролягає маршрут)

Вид перевезень

Вул. Холодноярська – вул. Міліонна

1-й міський маршрут

м.Чигирин (вул. Миру) – с.Галаганівка

2-й приміський маршрут

м.Чигирин (вул. Миру) – с. Чернече

3-й приміський маршрут

м.Чигирин (вул. Миру) – с.Стецівка

4-й приміський маршрут

м.Чигирин (вул. Миру) – с.Тіньки (через с. Погорільці)

5-й приміський маршрут

м.Чигирин (вул. Миру) – с.Матвіївка

6-й приміський маршрут

Документи для участі у конкурсі на перевезення пасажирів на міському маршруті №1 та приміських маршрутах №2 і №3 подав один перевізник – ФОП Прохоренко В.П., який здійснював перевезення пасажирів по місту до цього часу.

Після проведення голосування, переважною більшістю голосів, ФОП Прохоренко В.П. став переможцем конкурсу на перевезення пасажирів саме на цих маршрутах.

Наступний етап, згідно вимог законодавства – затвердження рішення конкурсного комітету на засіданні виконавчого комітету міської ради, підписання договорів із перевізником та розроблення нових паспортів маршрутів.

На жаль, оголошені виконавчим комітетом міської ради умови конкурсу на перевезення пасажирів на приміських маршрутах №4,№5 та №6 залишилися без уваги перевізників і тому конкурс по них не відбувся.