Шановні суб’єкти декларування!

Нагадуємо, що кампанія декларування-2021 триває до 31 березня включно.

До суб’єктів декларування належать:

  • посадові особи виконавчого комітету ті інших виконавчих органів міської ради;
  • керівники комунальних підприємств;
  • депутати;
  • члени конкурсних комісій на заміщення вакантних посад;
  • депутати попереднього скликання Чигиринської міської ради, Вершацької, Іванівської, Новоселицької, Рацівської та Трушівської сільських рад (декларація за 2020 рік «після звільнення»);
  • посадові особи виконавчого комітету ті інших виконавчих органів міської ради, керівники комунальних підприємств, що звільнилися з посад у 2020 році (декларація за 2020 рік «після звільнення»).

Радимо не зволікати з поданням щорічних декларацій за 2020 рік. А у разі, якщо ви звільнилися з посади у минулому році – нагадуємо про обов’язок подати декларацію після звільнення, яка охоплюватиме весь 2020 рік.

Звертаємо увагу, що за несвоєчасне подання декларації передбачена адміністративна відповідальність за ч. 1 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а за неподання декларації – кримінальна відповідальність за ст. 366-3 Кримінального кодексу України.

Встановлення таких фактів також має наслідком внесення суб’єкта декларування, за рішенням суду, до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення (Реєстру корупціонерів).

Пропонуємо до Вашої уваги навчальні матеріали та роз’яснення НАЗК з питань заповнення декларацій.

Консультації та допомога з питань заповнення декларації надаються за телефоном  – 095-506-11-16, 063-567-82-61, уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції в апараті та виконавчих органах Чигиринської міської ради Шевченко Валентина Василівна.

Бажаємо вчасного подання декларацій та злагодженої роботи Реєстру.

ЕЛЕКТРОННЕ ДЕКЛАРУВАННЯ у 2021 році «U-LEAD з Європою»

Роз’яснення