Шановні депутати, представники виконавчого комітету та працівники органів місцевого самоврядування!

Вітаю вас з професійним святом!

Відзначення цього свята є підтвердженням самоврядних традицій багатьох поколінь українців, реалізації їх права брати участь в управлінні державними справами на місцевому рівні. З кожним роком ми, долаючи труднощі, набуваємо надзвичайно цінного досвіду у вирішенні великого кола питань з повсякденного життя Чигиринщини. Величезна роль у цьому процесі належить депутатам та представникам виконавчого комітету Чигиринської міської ради, адже саме вони представляють інтереси територіальної громади і визначають політику місцевого розвитку. Тож у цей день хочу подякувати усім, хто безпосередньо причетний до місцевого самоврядування, адже усі ми робимо спільну справу – розбудовуємо нашу громаду, робимо життя його жителів кращим, працюємо задля їхнього добробуту.

Особливі слова подяки – ветеранам самоврядування, які віддали часточку своєї душі задля його становлення та розвитку. Нехай їхній цінний та багатий досвід роботи стане складовою творчої праці кожного з нас із забезпечення в межах свої повноважень найнеобхідніших умов життя людей.

Сердечно дякую і тим жителям громади, які вносять свій посильний вклад у розвиток сіл та міста, їх інфраструктуру, адже, тільки спільними зусиллями ми зробимо нашу громаду затишнішою та комфортнішою.

Від усього серця бажаю всім міцного здоров’я, добра, благополуччя, наснаги, витримки, оптимізму. Нехай ваша професійність та досвід, а також творче ставлення до виконання своїх обов’язків сприяють розбудові та розвитку Чигиринської громади! 

Зі святом! З Днем місцевого самоврядування!

З повагою,

міський голова                                                                                  Віктор Харченко