«Сади Перемоги» – не лише городництво.

5 та 6 жовтня в сільських населених пунктах Чигиринської громади внутрішньо переміщені особи отримали на дорощення для власних потреб 1280 3-тижневих курчат бройлерів.
 
Такий захід вдалося втілити за фінансової підтримки компанії Corteva Agriscience та ініціативи Сади Перемоги від проєкту SURGe
 
З метою визначення можливостей та потреб серед внутрішньо переміщених осіб проведено попереднє опитування щодо бажання взяти на утримання курчат.
 
За його результатами виявлено 128 таких сімей (343 особи) в селах: Рацеве, Стецівка, Галаганівка, Вершаці, Полуднівка, Вітове, Тіньки, Красносілля, Розсошенці, Погорільці, Чмирівка, Новоселиця, Іванівка.
 
Більшість з них раніше проживали в приватних будинках та мають попередній досвід із вирощування курчат.
 
В свою чергу, громада залучила дорадника з птахівництва – Людмилу Рубаненко, яка надала рекомендації, розробила пам’ятки з вирощування птиці та роздала їх всім отримувачам для уникнення помилок при утриманні курчат бройлерів.
 
Така підтримка внутрішньо переміщених осіб має як продовольчий характер, так і соціальний, оскільки дасть змогу забезпечити людей, які вимушені були покинути власні оселі, калорійною їжею, відволіктися від повсякденних тривог, перенесених втрат та швидше адаптуватися в нашій громаді.
 
Вдячні за підтримку і турботу!