Робочий візит до навчальних закладів громади

Робоча група у складі міського голови Віктора Харченка, секретаря міської ради Віталія Шпичака, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Валентини Алєксєєвець, начальника відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту міської ради Віталія Синякова та голови постійної комісії міської ради з питань бюджету, соціально-економічного та інвестиційного розвитку Руслана Овчарова здійснила візити до старостинських округів громади.  
У селах Трушівці, Тіньки, Рацеве, Вітове, Стецівка та Вершаці посадовці відвідали заклади освіти, зустрілися та поспілкувалися з директорами шкіл, обговорити потреби закладів та запланували першочергові заходи для їх реалізації у поточному році.
Вже чимало зроблено в загальноосвітніх навчальних закладах, зокрема, міста Чигирина. Це й утеплення фасадів, і заміна вікон, ремонти у кабінетах, класних кімнатах, коридорах. У освітніх закладах встановлено тренажери для учнів, лінгафонний кабінет для вивчення іноземної мови, проведено ремонти харчоблоків,  котельні оснащено твердопаливними котлами.