«Радіодиктант національної єдності-2021»

У День української писемності та мови, який припадає на вівторок 9 листопада, з 10:00 до 11:00 проходитиме «Радіодиктант національної єдності-2021». Автором тексту та читцем загальнонаціонального диктанту погодився стати найрейтинговіший український письменник, перекладач, кандидат філологічних наук Юрій Андрухович.
Написання диктанту виходить за межі суто радіоформату й транслюватиметься наживо не лише на «Українському радіо» та радіо «Культура», а й на YouTube-каналах та facebook-сторінках цих мовників, на телеканалі «UA: Перший» та його діджитал-платформах, в ефірах регіональних філій «Суспільного» та на його діджитал-платформах.
Щоб вчасно дізнатися тему диктанту та якісно підготуватися, доцільно приєднатися до facebook-події «ХХІ Радіодиктант національної єдності» та стежити за оновленнями.
Текст диктанту оприлюднять на сайті Українського радіо 11 листопада об 11:00.
Роботи прийматимуть онлайн та офлайн.
Паперового листа потрібно надіслати за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 26, 01001. Важливо, щоб гриф дати надсилання був не пізніше ніж 10 листопада.
Онлайн свою роботу можна надіслати на скриньку rd@ukr.radio. Після оприлюднення диктанту електронні листи не прийматимуть.
Для зручності організатори підготували електронну форму для отримання робіт, щоб можна було надіслати диктант за допомогою будь-якого гаджета. Її оприлюднять на сайті ukr.radio 9 листопада.
Усі надіслані роботи перевірить спеціальна фахова комісія.
Роботи, написані без помилок, отримають подарунки від партнерів проєкту.
Результати оголосять упродовж 1–2 місяців, залежно від кількості отриманих листів.