Проведено засідання постійної комісії з соціально-гуманітарних питань, соціального захисту населення і депутатської діяльності та етики

Сьогодні, за участі міського голови Віктора Харченка відбулося засідання постійної комісії з соціально-гуманітарних питань, соціального захисту населення і депутатської діяльності та етики. Провів засідання голова комісії Юрій Поліщук.
В ході засідання депутати опрацювали звернення жителів громади щодо надання їм матеріальної допомоги на лікування, а також звернення про надання допомоги на поховання.
Окрім того, депутати опрацювали проєкт Комплексної програми підтримки учасників АТО та ООС, членів їх сімей та громадян, що виявили бажання вперше проходити службу за контрактом  у підрозділах Збройних Сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Служби безпеки України. 
Обговоривши дане питання, члени комісії рекомендували для ефективності цієї програми залучити до розгляду представників ГО «Ветеранське братерство учасників бойових дій Чигиринщини».