Проведено засідання виконавчого комітету міської ради

3 грудня заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Валентина Алєксєєвець провела засідання виконавчого комітету Чигиринської міської ради.

Розпочали засідання з обговорення проєкту рішення про схвалення проєкту “Стратегії розвитку Чигиринської міської територіальної громади на період до 2026 року (зі змінами)”, вирішили розпочати процедуру його громадського обговорення. Опрацювали та погодили і проєкт бюджету Чигиринської міської територіальної громади на 2022 рік.

В ході засідання прийнято рішення про організацію громадських робіт у 2022 році, яким визначено перелік роботодавців та видів громадських робіт, що будуть проводитись у наступному році за кошти бюджету Чигиринської міської територіальної громади та Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. Також затверджено зведені кошторисні розрахунки вартості капітальних ремонтів по закладах охорони здоров’я громади, розглянуто питання щодо взяття на квартирний облік та зняття з квартирного обліку по місцю проживання жителів громади,  внесені зміни до ряду рішень виконавчого комітету міської ради.

Своїм рішенням члени виконавчого комітету також погодили розміщення групи тимчасових споруд на території міста, оголосили конкурс з визначення виконавця послуг зі збирання та вивезення твердих побутових відходів в межах Чигиринської громади.

Окрім того, опрацьовано та прийнято ряд рішень по питаннях оренди комунального майна.