Проведено засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Чигиринської міської ради

Міський голова Віктор Харченко провів чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Чигиринської міської ради.
Головним питанням порядку денного стало обговорення посилення протиепідемічних обмежувальних заходів щодо недопущення поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 на території громади.
В ході засідання головний лікар КНП “Чигиринська багатопрофільна лікарня” Ігор Огиренко  повідомив, що на стаціонарному лікуванні у закладі перебуває 68 осіб, із них в інфекційному відділенні з діагнозом пневмонія – 3 особи, дитячому – 2. Усім хворим, які поступають на лікування, проводять тестування на Covid-19. Зауважив, що працівники лікарні забезпечені засобами індивідуального захисту в достатній кількості, є необхідні медикаменти для лікування інфекційних хвороб та концентратори для кисневої терапії. Однак, Чигиринська багатопрофільна лікарня не зарахована до переліку закладів, що надають стаціонарну допомогу хворим на COVID-19.
За результатами обговорення інформацію головного лікаря закладу вторинної ланки медицини прийнято до відома. Також прийнято рішення щодо міжрегіональних пасажирських перевезень, які мають здійснюватися за умови наявності у водіїв та пасажирів одного з таких документів:
🔸 документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації або отримання першої дози;
🔸 міжнародний, внутрішній або іноземний сертифікат, що підтверджує вакцинацію;
🔸 негативний результат ПЛР тесту;
🔸 документ, що підтверджує одужання особи від COVID-19;
🔸 експрес-тест на визначення антигену корона вірусу (діє 72 години).
Окрім того, з метою запобігання поширенню на території громади COVID-19 затверджено оновлений склад комісії, що здійснює перевірки закладів Чигиринської міської територіальної громади на дотримання карантинних обмежень.
Також сформовано перелік потенційно-небезпечних об’єктів Чигиринської міської територіальної громади.