Новий спортивно-ігровий майданчик з ігровим комплексом для дітей з особливими потребами з’явиться в Чигиринській громаді

22 жовтня на базі комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» міської ради відбулася зустріч із представниками Фонду міжнародної солідарності в Україні Solidarity Fund PL in Ukraine Монікою Олув та Максимом Плахотнік. Метою зустрічі – обговорення стану реалізації проєкту «Облаштування інклюзивного спортивно-ігрового майданчика «KidsLand», що реалізовується відділом освіти, культури, туризму, молоді та спорту Чигиринської міської ради за підтримки Фонду малих проєктів.

Облаштування інклюзивного спортивно-ігрового майданчика «KidsLand» є частиною проєкту «Підтримка процесу децентралізації: розвиток компетенцій об’єднаних територіальних громад у сфері надання соціальних послуг», фінансується програмою польського співробітництва задля розвитку Міністерства закордонних справ РП та Посольством Сполучених Штатів Америки в Україні.

Особливо приємним є те, що проєкт передбачає спільний ігровий та спортивний майданчик, який буде обладнаний ігровим комплексом для дітей з особливими потребами.

В ході зустрічі делегати познайомилися зі станом реалізації цього проєкту, обговорили та підписали додаткову угоду про напрямки подальшої співпраці.