Проведено засідання комісії з питань ТЕБ і НС Чигиринської міської ради

Чергове засідання комісії з питань ТЕБ і НС  провів заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сергій Брайченко.
В період опалювального сезону досить актуальними є питання протипожежного захисту домоволодінь, комерційних та офісних приміщень. Тому переважна більшість питань порядку денного засідання стосувалися належного дотримання протипожежних заходів у закладах соціальної сфери та домоволодіннях. 
Зокрема, присутні обговорили питання пожежної безпеки в закладах соціальної сфери, попередження виникнення пожеж та надзвичайних ситуацій у закладах охорони здоров’я, стану пожежної безпеки в житловому секторі.
Окрім того, на засіданні опрацювали питання про затвердження плану дій підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності щодо підготовки до пропуску льодоходу, весняної повені та паводків у 2022 році.
Враховуючи значимість питань порядку денного, присутні говорили і про необхідність посилення рівня знань дітей в частині «дотримання правил пожежної безпеки в побуті» та «дотримання правил поведінки під час перебування на льоду».
За результатами обговорення питань порядку денного комісія прийняла низку заходів та доручень.