Проведено засідання комісії з питань легалізації виплат заробітної плати, зайнятості населення та забезпечення надходжень обов’язкових платежів до місцевого бюджету

Під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Валентини Алєксєєвець  відбулося засідання комісії з питань легалізації виплати заробітної плати, зайнятості населення та забезпечення надходжень обов’язкових платежів до місцевого бюджету.
На засіданні обговорено основні напрямки роботи комісії щодо проведення обстежень та інформаційно-роз’яснювальної роботи в процесі зустрічей з підприємцями з питань оформлення трудових відносин, дотримання соціальних гарантій в оплаті праці, своєчасної і в повному обсязі сплати ЄСВ та відповідальності за порушення законодавства про працю.
Начальник Чигиринської ДПІ Головного управління ДПС у Черкаській області Лариса Мерешко зазначила, що важливу роль в структурі надходжень до бюджету відіграють надходення від сплати податку на доходи фізичних осіб від надання в оренду земельних паїв. Члени комісії розглянули дане питання та проаналізували стан надходжень до бюджету від сплати даного виду податку.