Проведено загальні збори трудового колективу виконавчого комітету міської ради

З метою сприяння регулюванню трудових відносин і соціально-економічних інтересів працівників виконавчого комітету і роботодавця – Чигиринської міської ради проведено збори трудового колективу. На порядку денному було питання обговорення проєкту Колективного договору із адміністрацією.

Перед початком обговорення присутні розглянули декілька організаційних питань визначили головуючого і секретаря зборів (головуючим обрано Любов Гержину, секретарем – Людмилу Калашник), уповноваженим представником від трудового колективу, за рішенням зборів, обрали Ларису Іващенко, керуючу справами (секретар) виконавчого комітету міської ради, від адміністрації – Валентину Алєксєєвець, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, визначили представників для підписання договору від обох сторін.

Після ознайомлення та обговорення проєкту договору працівниками були внесені деякі пропозиції  щодо режиму роботи, тривалість робочого часу та відпочинку.

Обговорення проєкту Колективного договору триває та в подальшому буде винесено для затвердження на засідання виконавчого комітету міської ради.