Проведено щорічну конференцію освітян Чигиринської міської територіальної громади

Напередодні нового навчального року відбулася щорічна конференція освітян Чигиринської міської територіальної громади «Виклики та перспективи освітньої галузі Чигиринщини. Підсумки роботи у 2021-2022 навчальному році. Особливості організації освітнього процесу у 2022-2023 навчальному році».
 
Зважаючи на дію воєнного стану в Україні захід проходив у режимі онлайн, досить лаконічно, без традиційних урочистостей.
 
Участь у конференції взяла заступник міського голови Валентина Алєксєєвець.
«Традиційно, навчання у закладах загальної середньої освіти розпочнеться у День знань – 1 вересня. Вже відзавтра українські діти сядуть за парти чи біля екранів гаджетів, щоб долучитися до навчального процесу. Найважливіше для нас всіх – це безпека наших учнів. Для цього проводилася активна робота щодо підготовки укриттів у школах. Зaрaз склaдно прогнозувaти, як буде розвивaтися ситуaція дaлі, але можу скaзaти точно: у школах, які 1 вересня відкриють свої двері для діток, укриття відповідатимуть вимогам. Ймовірніше, цей навчальний рік буде найважчим за усі роки незалежності. Проте, завдяки нашим воїнам, діти продовжуватимуть отримувати знання» – зазначила у своєму виступі Валентина Іванівна.
Також висловила вдячність педагогічній спільноті громади за непосильну працю у найважчий для нашої країни час, допомогу армії та внутрішньо переміщеним особам з інших регіонів.
 
В ході конференції начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Чигиринської міської рада Віталій Синяков проаналізував діяльність закладів освіти за минулий рік та окреслив напрямки роботи на 2022-2023 навчальний рік.
 
Відзавтра для 1989 школярів, 450 вихованців та 334 педагогічних працівників розпочнеться новий навчальний рік.
 
Кращих освітян громади нагороджено грамотами Чигиринської міської ради та відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Чигиринської міської ради.
 
Окрім того, за високий результат з мультипредметного тесту сертифікат на отримання премії міського голови для обдарованої молоді Чигиринщини отримав Глущенко Євгеній Русланович, випускник Трушівського навчально-виховного комплексу «заклад середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Чигиринської міської ради.
 
Бажаємо нашим дітям якнайшвидше повернутися за парти у свої класи нашої, рідної, мирної України!