Проведено розширену апаратну нараду

Міський голова Віктор Харченко провів розширену апаратну нараду із старостами старостинських округів, керівниками комунальних підприємств, керівниками структурних підрозділів міської ради та начальниками відділів виконавчого комітету.
У ході наради було заслухано керівників щодо стану справ за напрямками діяльності структур. Зокрема, обговорені актуальні питання життєдіяльності громади, які стосуються медицини, соціальної сфери, освіти, економіки, фінансів, земельних питань, тощо.
Щодо стану справ у старостинських округах доповідали старости старостинських округів. Були обговорені шляхи вирішення проблемних питань життєдіяльності населених пунктів. Віктор Харченко запланував відвідати усі старостати, з цією метою обговорили графік проведення сходок в населених пунктах.
Керівники комунальних підприємств первинної та вторинної ланок галузі охорони здоров’я доповіли про стан справ у медичних закладах, озвучили проблемні питання сьогодення у їх діяльності. Керівники комунальних некомерційних підприємств доповіли про загальний стан справ, зокрема про стан захворюваності на COVID, рівень вакцинації населення та інші поточні питання.
Важливим питанням лишається особливості функціонування навчальних закладів у воєнний період: забезпечення харчування дітей в школах, експлуатація укриттів.
Начальники комунальних підприємств у сфері водопостачання та благоустрою інформували про плани роботи на найближчий період .
Про стан справ у виконавчому комітеті доповіли начальники відділів.
За результатами апаратної наради міський голова підсумував стан виконання попередніх завдань та надав ряд рекомендацій та доручень на поточний тиждень.