Проведено об’їзди закладів соціальної сфери

26 січня заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Валентина Алєксєєвець за участю директора КНП «ЧЦПМСД» Ростислава Ременюка, начальника відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту міської ради Віталія Синякова та керуючої справами (секретар) виконавчого комітету Лариси Іващенко здійснила об’їзд закладів соціальної сфери територіальних громад сіл Трушівці, Вершаці, Рацеве, Вітове, Іванівка та Новоселиця, які згідно перспективного плану ввійшли до складу Чигиринської міської територіальної громади.

Під час візиту проведено ознайомлення з матеріально-технічною базою установ та першочерговими проблемами, які потрібно вирішити. Також представники влади мали змогу проаналізувати стан забезпечення закладів соціальної сфери паливом до кінця опалювального періоду, а також закладів охорони здоров’я – медикаментами, шкіл та дошкільних установ – дезінфекторами, апаратами для проведення щоденного температурного скринінгу, засобами індивідуального захисту.

Окрім того, Лариса Іващенко надала методичну допомогу старостам сіл в частині організації діловодства відповідно до інструкції та затвердженої  міською радою номенклатури справ.

За результатами поїздки старостам, керівникам закладів освіти та охорони здоров’я  були дані відповідні доручення.