Громадські роботи розпочато

Співпраця Чигиринської РФ Черкаського обласного центру зайнятості з територіальними громадами в частині організації громадських робіт  завжди була досить ефективною.

    На жаль,  в 2020 році в умовах пандемії значно зменшилась  кількість вакансій , які пропонують постійну роботу та збільшилась  кількість безробітних,  які  шукають  роботу. Тому значення тимчасової зайнятості в умовах відсутності постійної роботи  залишається досить актуальним.

    Розуміючи важливість даного напрямку роботи,  державною службою зайнятості залучення  безробітних до   громадських робіт  з початку року відбувається на умовах співфінансування коштів місцевого бюджету (громади) та коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

    Станом на 22 січня 2021 року на розчищенні  від снігу зупинок громадського транспорту, тротуарів, посипання їх піщаної сумішшю та інших роботах,  що мають суспільно корисний характер  вже працюють 9 безробітних громадян.

   Взагалі, протягом 1 кварталу 2021 року на території Чигиринської та Медведівської територіальних громад планується залучити до благоустрою населених пунктів 34 безробітних.