Проведено нараду з керівниками відділів та підприємств громади

Сьогодні міський голова Віктор Харченко провів апаратну нараду з керівниками відділів виконавчого комітету міської ради, комунальних підприємств, закладів і установ, на якій окреслили напрямки роботи на найближчий час.
Робота в умовах війни триває, попри її вплив на всі процеси та плани, які стосуються життєдіяльності не лише громади, а й усієї України. Робота установ та організацій продовжується, підтримується життєдіяльність громади, населенню надаються усі необхідні послуги.
В ході наради начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту міської ради Віталій Синяков доповів, що у закладах загальної середньої освіти триває освітній процес з використанням технологій дистанційного навчання. Головним завданням педагогічних працівників є відволікти учнів від жахіття війни, перемикнути їхню увагу на необхідність навчатися, відновити можливості спілкування, створити умови безпеки та спокою.
Присутні обговорили й питання соціального захисту населення.  Зокрема, щодо роботи з внутнішньо переміщеними особами, яких в громаді вже зареєстровано 2117 осіб. Усім переселенцям, які звернулися до відповідних профільних установ громади, оперативно надається допомога. За період війни найчастіше звертаються за підтримкою у наданні продуктових наборів, засобів гігієни, одягу тощо.
У штатному режимі продовжують роботу і комунальні підприємства громади. Надаються медичні послуги, здійснюється прибирання території, вивозиться сміття, усуваються аварії мереж водопостачання, водовідведення тощо.
Міський голова подякував присутнім за роботу та звернувся з побажанням і надалі підтримувати один одного, доводити світові, що українці – найкраща нація.