Кожен фронт важливий!, – Ігор Табурець про функціонування галузей Черкащини

Кожен на Черкащині продовжує працювати задля спільної перемоги. Завдяки нашим захисникам ситуація в області контрольована. Уся критична інфраструктура працює. Як функціонують інші галузі економіки регіону розповів начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

  • Аграрії в полі. Якщо погода й далі сприятиме, то посів ярих зернових плануємо завершити до кінця квітня.
  • Паливно-мастильні матеріали в області розосереджені. Скупчень нафтопродуктів в одному місці немає. Отримуємо подобово рівно стільки пального, скільки потрібно для населення та бізнесу.
  • У всіх 493 школах області продовжується дистанційне навчання. Маємо вже майже 4200 учнів із числа внутрішньо переміщених осіб. Відновити повноцінну роботу садочків по області поки не дозволяє безпекова ситуація.
  • Медзаклади області працюють злагоджено, забезпечені для цього всім необхідним. Аптеки вже працюють у звичному режимі. Ліки отримують хоч і невеликими партіями, але регулярно. Завдання дистриб’юторів і аптечних мереж – не допускати дефіциту лікарських засобів.
  • Системних проблем із постачанням продовольства в магазини на сьогодні вже немає. Налагоджена нова логістика.
– Не забувайте реагувати на повітряні тривоги, як належить! – закликав черкащан Ігор Табурець. – Укриття рятує життя! Плідного нам тижня. Тримаємо стрій!

Актуальну та перевірену інофрмацію про стан справ на Черкащині читайте на офіційних каналах Ігоря Табурця: