Проведено чергове засідання виконавчого комітету Чигиринської міської ради

Сьогодні, 01 червня 2021 року, заступник міського голови з питань діяльності органів виконавчої ради Сергій Брайченко провів чергове засідання виконавчого комітету Чигиринської міської ради VIII скликання. 

Роботу засідання розпочали із розгляду питань відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту міської ради, з проєктами яких ознайомив начальник відділу Віталій Синяков. А саме:

  • про встановлення вартості харчування та встановлення батьківської плати у закладах дошкільної освіти Чигиринської міської ради;
  • про надання грошової допомоги на придбання шкільної та спортивної форми дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, які навчаються у закладах загальної середньої освіти.

Цього дня на засіданні виконавчого комітету внесено зміни до плану та плану-графіку діяльності щодо підготовки проектів та здійснення відстеження регуляторних актів виконавчого комітету Чигиринської міської ради на 2021 рік, а також до рішень виконавчого комітету, якими надавалися дозволи на розміщення тимчасових споруд в населених пунктах громади.

Окрім того, своїм рішенням виконавчий комітет затвердив висновки служби у справах дітей щодо визначення місця проживання малолітніх дітей.