Оголошено збір проєктних ідей на 2022-2026 роки до Стратегії розвитку Чигиринської міської об’єднаної територіальної громади до 2026 року

З метою актуалізації Стратегії запрошуємо громадські організації, установи, організації усіх форм власності та усіх зацікавлених осіб у розвитку Чигиринської міської територіальної громади запропонувати ідеї проєктів, які дозволять реалізувати завдання Стратегії.

Стратегія затверджена  рік тому (рішення міської ради вiд 21.02.2020 №439-18/VІІ), але у зв’язку з приєднанням до Чигиринської міської територіальної громади сіл  Вершаці, Тарасо-Григорівка, Кудашеве, Іванівка, Вдовичине,  Новоселиця, Рублівка, Чмирівка, Полуднівка, Рацеве, Вітове, Трушівці, с-щ Бурякове та Гненне, її потрібно оновити та доопрацювати з урахуванням думки жителів доєднаних населених пунктів.

Тому, ми приступаємо до збору нових проєктних ідей на 2022-2026 роки, які стосуватимуться усієї громади. Ідеї проєктів будуть відібрані, проаналізовані Комітетом з управління впровадженням Стратегії. За результатами цієї роботи будуть сформовані технічні завдання та оновлений проєкт стратегії винесено на затвердження сесії міської ради.

Ідеї проєктів обов’язково повинні відповідати таким критеріям:

  • Проєктні ідеї повинні бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди. Одержувачем вигод від реалізації проєкту не може бути окрема фізична або юридична особа.
  • Термін реалізації проєкту – 2022-2026 рр.
  • Існує технічна спроможність для реалізації проєкту.
  • Проєктна ідея має бути підготовлена відповідно до встановленої форми (додаток 1).
  • Проєктна ідея повинна відповідати стратегічним, операційним цілям та завданням (додаток 2).

Проєктну ідею має бути надіслано не пізніше 30 червня 2021 року.

Заповнені форми надсилайте на e-mail: ekonom_mrada@ukr.net  з поміткою «До Стратегії». Якщо у Вас виникли питання, звертайтесь в кабінет №10 Будинку рад або за телефонами: Яковенко Олена – 0982720100, Бадай Олена – 0661898475.

Додаток 1. Форма проєктної ідеї

Додаток 2. Стратегічні, операційні цілі та завдання