Проведено чергове пленарне засідання 6 сесії міської ради

Сьогодні, 09 лютого 2021 року, міський голова Віктор Харченко провів чергове пленарне засідання шостої сесії Чигиринської міської ради.

Перед початком роботи засідання спеціаліст юридичного відділу виконавчого комітету міської ради Валентина Шевченко повідомила присутнім, що з 1 січня 2021 року розпочався етап подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2020 рік та надала депутатам роз’яснення щодо правильності подання відомостей у декларації.

Роботу сесії розпочали депутати із заслуховування звіту міського голови щодо здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами Чигиринської міської ради за 2020 рік.

Начальник відділу фінансів Алла Литвин поінформувала про підсумки виконання за 2020 рік бюджетів Вершацької, Іванівської, Новоселицької, Рацівської, Трушівської сільських рад та Чигиринської міської територіальної громади, ознайомила із інформацією по внесенню змін до бюджету Чигиринської міської територіальної громади на 2021 рік, а також із структурою та чисельністю виконавчого комітету і виконавчих органів Чигиринської міської ради.

В свою чергу, на засіданні опрацьовані та прийняті рішення по внесенню змін до Статутів КНП охорони здоров’я; комунальних підприємств Чигиринської міської ради – «Єдиний розрахунковий центр», «Чигирин», «Стадіон Колос», «Господарське управління Будинку Рад»; до Положень Центру надання адміністративних послуг та відділів виконавчого комітету Чигиринської міської ради; до  Програми «Турбота» Чигиринської міської ради на 2021-2022 роки. Також депутати затвердили Передавальні акти майна сільських рад, що згідно перспективного плану приєдналися до Чигиринської міської ради.

Окрім того, в ході пленарного засідання сесії депутати заслухали інформації про хід виконання Програми благоустрою Чигиринської міської ради на 2019-2020 роки, Програми соціально–економічного розвитку Чигиринської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік, Цільової програми «Бюджет участі Чигиринської міської об’єднаної територіальної громади на 2020-2022 роки»; опрацювали ряд питань, що стосуються управління майном комунальної власності та земельних відносин, а також затвердили текст звернення депутатів Чигиринської міської територіальної громади до Кабінету  Міністрів України та НКРЕКП щодо ситуації з підвищення тарифів на комунальні послуги.