Легалізація заробітної плати та трудових відносин

На жаль, відносини між роботодавцями та найманими працівниками не завжди відповідають нормам законодавства. Часто працівники отримують офіційну зарплату меншу за мінімальну (або на рівні мінімальної), а решту зарплати – у «конверті». Таким способом роботодавці ухиляються від сплати податку. Не рідкість і випадки, коли працівники взагалі офіційно не оформлені на роботу.  Але від цього можуть страждати обидві сторони трудових відносин.

Шановні роботодавці!

Подбайте про своїх працівників та про їхнє майбутнє.

Адже, виплачуючи заробітну плату неофіційно в «конвертах» Ви позбавляєте свого працівника на основну та додаткову відпустки, на оплату лікарняного, на дотримання встановленої законодавством норми тривалості робочого часу, на допомогу по безробіттю, на соціальне страхування від нещасних випадків на виробництві та на пенсійне забезпечення.

Пропонуємо Вам невідкладно укласти належним чином трудові відносини зі своїми найманими працівниками. А також нагадуємо про необхідність виплати найманим працівникам заробітної плати не менше встановленого законодавством розміру (6000 грн.).

Шановні громадяни!

Для реалізації своїх трудових прав і забезпечення оптимального рівня свого майбутнього Ви повинні вимагати від роботодавця легального оформлення трудових відносин через укладання трудового договору (видання наказу про прийняття на роботу).

На сьогодні вирішення питання зайнятості населення неможливе без налагодження взаємовигідних партнерських відносин між службою зайнятості та роботодавцями. Однією з найбільш фінансово цікавою послугою для роботодавців, яка сприяє легалізації зайнятості найманих працівників – є компенсація єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Чигиринська  районна філія Черкаського ОЦЗ інформує , що відповідно до Закону України «Про зайнятість населення» впродовж 2020 року Філією прийнято 6 рішень про виплату компенсації єдиного соціального внеску роботодавцям за працевлаштованих на нові робочі місця безробітних. Фактичні видатки Фонду за 2020 рік склали більше 63991 тис. грн.