Проведено апаратну нараду при міському голові

Сьогодні міський голова Віктор Харченко провів нараду із заступниками, керівниками відділів виконкому та структурних підрозділів міської ради, комунальних підприємств, закладів і установ.
 
Підведено підсумки тижня, що минув, та окреслено напрямки роботи на поточний період.
 
Основні питання та напрямки роботи, які обговорили:
 
🔹 Керівники закладів охорони здоров’я поінформували про роботу з надання медичних послуг та оперативну інформацію стосовно показників захворюваності серед населення.
🔸 Обговорили закінчення навчального року, ремонтні роботи в дошкільних закладах освіти, організаційні питання проведення військово-патріотичної гри «Сокіл «Джура».
🔹 Порушили питання й соціального захисту, зокрема, надання соціальних послуг жителям громади, вирішення нагальних питань ВПО та військовослужбовців, ін.
🔸  Керівники комунальних підприємств доповіли про роботу щодо належного функціонування системи водопостачання в громаді, благоустрою, проведення ремонтних робіт, тощо.
 
✔️ Крім того, начальники відділів виконкому інформували щодо виконання поточної роботи та окремих доручень за попередній період. Зокрема, начальник відділу соціально-економічного розвитку та інвестицій Олена Яковенко інформувала присутніх про результати участі Чигиринської громади у цифровому конгресі “Супермаркет рішень для громад”, що відбувся у Києві, налагодження співпраці з іншими громадами та закордонними партнерами.
 
За підсумками наради посадовцям та керівникам структурних підрозділів міським головою дані доручення в межах їх компетенції.