Навчальний візит до Польщі здійснили працівники КЗ «Центр соціальних служб»

В рамках проєкту «Підтримка децентралізації: підвищення компетенції територіальних громад у сфері соціальних послуг» працівники Комунального закладу «Центр соціальних служб» Чигиринської міської ради відвідали Республіку Польща із навчальним візитом.
 
Програма візиту була доволі насиченою.
 
Спочатку відбулися навчальні тренінги, на яких учасники розглядали різні підходи до формулювання цілей та ознайомлювались із інноваційною методологією вирішення проблем.
 
Протягом п’яти днів відвідано ґміни міст Блашки і Серадзь та понад 15 організацій соціального захисту, де вивчали досвід польських колег.
Також було показано співпрацю громадських організацій та церковних інституцій у реалізації завдань соціального захисту.
 
Делегація з України взяла участь у заходах з нагоди відзначення Міжнародного Дня сім’ї, організованого міським центром соціальної допомоги в Серадзі. 
 
Польські колеги поділилися досвідом створення та реалізаціі Стратегії вирішення соціальних проблем і вивченням практик у сфері надання соціальних послуг. 
 
Проєкт реалізовується за фінансової підтримки Програми польської співпраці у сфері розвитку Міністерства закордонних Справ Республіки Польща, а також Офісу Координатора програм допомоги США в Європі та Євразії Державного департаменту США в рамках 10-го раунду програми «Development Cooperation Partnership Program».