Проведено 8 сесію Чигиринської міської ради

Сьогодні, 26 квітня 2021 року, міський голова Віктор Харченко провів засідання восьмої сесії Чигиринської міської ради.

Роботу сесії розпочали депутати із розгляду проєкту рішення про внесення змін до бюджету Чигиринської міської територіальної громади на 2021 рік, з яким ознайомила начальник відділу фінансів Алла Литвин.

Депутати також розглянули та затвердили Програму підтримки діяльності органів виконавчої влади на 2021-2024 роки, Програму фінансової підтримки КП «Чигирин» Чигиринської міської ради на 2021-2024 роки, затвердили Положення про конкурс на вакантну посаду керівника закладів середньої освіти Чигиринської міської територіальної громади.

Про Структуру та штатну чисельність закладу первинної ланки медицини, яка вступить в дію з 01.07.2021, ознайомив директор підприємства Ростислав Ременюк. Після ознайомлення з інформацією по даному питанню депутати прийняли відповідне рішення.

Своїм рішенням депутати міської ради делегували Черкаській районній державній адміністрації Черкаської області повноваження з надання адміністративних та дозвільних послуг у сфері містобудування та архітектури на території громади.

Також опрацювали та прийняли рішення з ряду земельних питань. Серед них: надання жителям громади земельних ділянок в оренду, присадибних земельних ділянок у приватну  власність, надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду, про погодження проектів землеустрою щодо встановлення меж, погодження технічних документацій та інші.

Усі питання, що виносилися на розгляд сесії, попередньо були опрацьовані на засіданнях постійних комісії міської ради.