Працювала комісія з питань легалізації виплати заробітної плати, зайнятості населення та забезпечення надходжень обов’язкових платежів до місцевого бюджету

Заступник міського голови Валентина Алєксєєвець провела чергове засідання комісії з питань легалізації виплати заробітної плати, зайнятості населення та забезпечення надходжень обов’язкових платежів до місцевого бюджету.

Головним питанням порядку денного засідання було питання сплати податку на доходи фізичних осіб, який є одним з основних джерел наповнення бюджету громади. Комісією проаналізовано основні чинники, які впливають на обсяг надходжень ПДФО із заробітної плати. За попереднім аналізом було встановлено зменшення розміру його надходжень від підприємців, які зареєстровані на території громади.

Так як, питання легалізації заробітної плати та зайнятості населення є загальною проблемою як державних органів так і роботодавців, то і вирішувати її слід спільними зусиллями. Тому, в ході засідання було заслухано підприємців, які зменшили сплату ПДФО із заробітної плати в порівнянні з минулим роком.

Підсумовуючи роботу засідання було визначено головні завдання комісії на найближчий період та напрацьовано шляхи подальшої співпраці з бюджетоутворюючими підприємствами та організаціями.