Працюють постійні комісії міської ради

Сьогодні за головування депутата міської ради Івана Малого відбулося засідання постійної комісії з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, благоустрою та транспорту.

На засіданні опрацювали та погодили проєкт рішення щодо  затвердження актів прийому – передачі матеріальних цінностей, які були використані в ході реалізації проєкту “Пліч-о-пліч”. В рамках даного проєкту, силами нашої громади, відремонтовано будинок у с.Іванівка Високопільського району Херсонської області, на що використано будівельні матеріали вартістю 232270,00 грн.

Окремим блоком розглянули зміни до Статуту комунального закладу “Центр соціальних служб”, що стосуються розширення спектру надання послуг для внутрішньо-переміщених осіб та погодили проєкт рішення по питанню оренди майна комунальної власності.

На засіданні постіної комісії з соціально-гуманітарних питань, соціального захисту населення, депутатської діяльності та етики, яке провів голова комісії Юрій Поліщук, депутати опрацювали проєкт рішення щодо присвоєння чергових рангів старостам старостинських округів Чигиринського громади. 

Питання, над якими працювали сьогодні депутати та погодили їх, будуть включені до порядку денного чергової сесії міської ради.