Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Чигиринська міська рада повідомляє про оприлюднення  проекту регуляторного акта  «Про затвердження умов конкурсу з перевезення пасажирів на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Чигиринської міської ОТГ»  з метою  одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб.

Зміст проекту: умови конкурсу з перевезення пасажирів на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування, проектом регуляторного акта передбачено приведення нормативно-правових актів у відповідність  до вимог  чинного законодавства.

Поштова та електронна адреса розробника проекту регуляторного акта, до якого надсилаються зауваження та пропозиції:

Юридичний відділ Чигиринської міської ради, індекс 20901, Черкаська область,

м. Чигирин, вул. Богдана Хмельницького, 19, кабінет 15, тел. 2-84-47,

Е-mail: ur_viddil_mrada@ukr.net.

Проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу будуть розміщені на офіційному веб-сайті Чигиринської міської ради http://chigirinskaotg.org.ua/ у розділі «Регуляторна діяльність», «Оприлюднення проектів регуляторних актів та аналізу регуляторного впливу» не пізніше п’яти робочих днів з дня оголошення про оприлюднення.

Зауваження і пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються протягом 30 днів з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу поштою або в електронній формі на вищевказані адреси.