Повідомлення про наміри прийняття регуляторного акта його оприлюднення

Виконавчий комітет Чигиринської міської ради повідомляє про наміри прийняття регуляторного акту та оприлюднює  проєкт регуляторного акту   «Про встановлення вартості харчування та батьківської плати у закладах дошкільної освіти та дошкільних групах закладів загальної середньої освіти».

Зміст проєктів: проєктами регуляторних актів передбачається встановлення вартості харчування та батьківської плати у закладах дошкільної освіти та дошкільних групах закладів загальної середньої освіти.

Поштова та електронна адреса розробника проєктів регуляторних актів, до якого надсилаються зауваження та пропозиції: 

Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Чигиринської міської ради, індекс 20901, Черкаська область,

м. Чигирин, вул. Богдана Хмельницького, 13А, тел. (04730) 2-58-36

Е-mail: osvita.chigirin.otg@ukr.net.

Проєкт регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу будуть розміщені на офіційному веб-сайті Чигиринської міської ради https://chigirinskaotg.gov.ua/ у розділі «Регуляторна діяльність», «Оприлюднення проектів регуляторних актів та аналізу регуляторного впливу» не пізніше п’яти робочих днів з дня оголошення про оприлюднення.

Зауваження і пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються протягом 30 днів з дня оприлюднення проєкту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу поштою або в електронній формі на вищевказані адреси.