Проведено обстеження стану дорожнього покриття доріг

Відповідно до вимог наказу Державного комітету України з питань житлово – комунального господарства від 23.09.2003 №154 «Про затвердження порядку проведення ремонту та утримання об’єктів благоустрою населених пунктів» та з урахуванням постанови Кабінету міністрів від 09.06.2021 №590 (зі змінами) «Про затвердження Порядку виконання повноважень Державною казначейською службою в особливому режимі в умовах воєнного стану» та інших нормативних документів і чинного законодавства України інспекторами відділу Безпеки дорожнього руху управління Патрульна поліція Черкаської області разом із представниками Чигиринської міської ради здійснено обстеження стану дорожнього покриття доріг, вулиць комунальної власності на території Чигиринської територіальної громади з метою визначення тих доріг, які потребують першочергового аварійного ремонту.
 
«Стан дорожнього покриття у нашій громаді – одне із важливих питань, яке ми підіймаємо постійно. Кожен житель нашої громади щодня, так чи інакше, користується дорогами місцевого значення. Актуальним є питання, як захистити своє право на якісне дорожнє покриття навіть під час війни хоча б тримаючи стан дорожнього покриття на нормальному для пересування дорогами рівні» – зазначив при зустрічі із представниками УПП, Віктор Харченко – міський голова Чигиринської громади
 
Під час обстеження ділянок вулично-шляхової мережі фахівці перевірили стан покриття проїздної частини доріг нашої громади. За результатами комісійного обстеження склали акт обстеження по виконанню комплексу заходів, направлених на аварійні роботи з ремонту ділянок вулично-шляхової мережі.
 
Експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах, відповідно до норм чинного законодавства України на час воєнного стану, стосуються тільки доріг загального користування місцевого значення.
 
Акти обстеження передані до департаменту будівництва Черкаської обласної військової адміністрації на розгляд та внесення до розпорядження ОВА після якого і розпочнуться роботи із ремонту дорожнього покриття.
 
Війна відібрала в нас спокій та зруйнувала багато планів… Вона щодня забирає найцінніше, що лише може бути – життя… Все інше, друзі, ми відбудуємо і повернемо!
 
Дякуємо ЗСУ за небо над нашими головами, за можливість планувати та робити поліпшення у нашій громаді.
Все буде Україна!